Zasady prywatności

Ogólne zasady prywatności:

FitnessAtut zobowiązuje się do ochrony Państwa prywatnych i osobowych danych, przykładając dużą wagę do ochrony powierzanych nam podczas uczestnictwa informacji i traktujemy je jako poufne.W pełni przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych, które regulują wykorzystanie tych danych.

Dane o firmach przechowujemy jedynie w celu drukowania faktur VAT.

Uczestnictwo - zasady prywatności
FitnessAtut zobowiązuje się do ochrony Państwa prywatnych i osobowych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, ze zm.). Korzystając z  oferty, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych przez FitnessAtut  z siedzibą w Warszawie przy ul. Konarskiego 3.

Korzystając ze stron FitnessAtut wyrażacie Państwo zgodę na pozyskanie i wykorzystywanie informacji, które są tutaj opisane.

Newsletter - zasady prywatności:

Rejestrując się w systemie newsletter wyrażacie Państwo zgodę na otrzymywanie od FitnessAtut informacji handlowych w postaci wiadomości wysyłanych na podany przez Państwa adres email. Podanie jakichkolwiek danych osobowych jest dobrowolne.

Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym czasie za pomocą emaila This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it (opcja "wypisz").

W momencie rezygnacji z subskrypcji dane o Państwa adresie email zostaną trwale skasowane.

 

Rekomendacja

Fabryka Siły